تخصیص بودجه برای پروژه‌های نا‌تمام در سفر رئیسی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124492 تاریخ انتشار:  1401-04-06 - 10:22 تعداد بازدید:  199
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در سفر معاون وزیر به استان اعلام شد
تخصیص بودجه برای پروژه‌های نا‌تمام در سفر رئیسی

نویسنده : محمود رمضانی

ورزشی

 معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان در بازدیدی یک‌روزه از پروژه‌های ورزشی استان همدان از چند پروژه نیمه‌‌تمام استان در شهرستان‌های مختلف بازدید کرد و تکمیل این پروژه‌ها را در دستور کار وزارت ورزش و جوانان کشور قلمداد کرد.
معاون امورحقوقی، وزارت ورزش و جوانان مجلس و استان‌، به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان‌های بهار وکبودراهنگ و حضور در مراسم تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان شهرستان کبودراهنگ، وارد همدان شد. و در ابتدای ورود، مورد استقبال توسلی نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی؛ معاونین و مدیران ستادی و جمعی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان قرار گرفت.
بنیامین شکوه‌فر در نخستین برنامه کاری خود با حضور در مزار شهدای گمنام شهر صالح‌آباد با اهدا گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام و با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن تجدید میثاقی دوباره کردند. سپس از پروژه نیمه‌تمام زمین چمن صالح‌آباد بازدید کرد. پروژه زمین چمن صالح‌آباد از پروژه‌های شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است که در سال ۸۶ آغاز به‌کارکرده و تاکنون ۱۰ درصد پیشرفت دارد و برای تمام کردن این پروژه به ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی در این بازدید در جمع اهالی ورزش گفت: نگاه دولت در ورزش و جوانان نگاه عدالت‌محوری است و همه مسئولین ورزش عدالت‌محور می‌بایست دغدغه‌مند باشند. در حال حاضر تعداد 4 هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که از دولت‌های قبل به ارث گذاشته شده است. پروژه‌هایی اکنون در کشور داریم که از ۵ درصد تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و برای اتمام این پروژه‌ها به ۱۵۰ هزار میلیارد اعتبار نیاز است.
از ۹ پروژه در دو شهرستان بهار و کبودراهنگ بازدید کردیم و انشاءا... در سفر رئیسش جمهوری به استان همدان بخشی از این پروژه‌ها تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید. پروژه‌ها در سفر ریاست جمهوری طبقه‌بندی خواهد شد و بنا داریم در کل کشور تا ۲ سال آینده پروژه‌ نیمه‌تمامی نداشته باشیم.
آمایش سرزمین ورزشی در کشور به‌صورت علمی با بررسی فضاهای ورزشی استان‌ها، توانمندی جسمی و ژنتیکی ورزشکاران با تمرکز بر سوابق و توانمندی‌های ورزشی استان‌ها در راستای توزیع امکانات ورزشی مناسب به طور جدی در حال پیگیری است.
بنیامین شکوه‌فر در ادامه سفر خود به استان همدان با حضور در شهرستان کبودراهنگ از 2 پروژه در دست ساخت خانه‌کبدی و استخر بانوان بازدید کرد و گفت: استان همدان ظرفیت‌های بسیار خوبی در ورزش دارد و امروز می‌بینیم از شهرستان کبودراهنگ چندین ورزشکار در سطح جهان و آسیا صاحب مدال هستند و قهرمانی رضا قیطاسی در میادین بین‌المللی، نشان از حرکت به سمت قله‌های جهانی و کسب آبرو برای مردم استان و کشور است.
وی اظهار کرد: خوشبختانه روند ساخت پروژه‌های استان همدان به‌خوبی در حال اجرا است و در حال حاضر پروژه‌های خانه کبدی شهرستان کبودراهنگ دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و مجموعه بانوان کبودراهنگ دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی است و انشاءا... سعی خواهیم کرد تا پایان امسال این پروژه به بهره‌برداری برسد. وضعیت پیشرفت پروژه‌های کبودراهنگ خوب است و امید است با تأمین اعتبار تا چند ماه آینده بتوانیم خانه کبدی و استخر بانوان را آماده افتتاح نماییم. معاون وزیر ورزش و جوانان از روند ساخت سالن چند منظوره و زمین چمن فوتبال شهر مهاجران و پروژه استخر بانوان بهار بازدید کرد.
سالن چندمنظوره مهاجران در سال ۹۴ با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع کلنگ‌زنی شد و درحال‌ حاضر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. این سالن ورزشی قابلیت برگزاری رشته‌هاي ورزشي فوتسال، بسكتبال، واليبال و هندبال را دارد و همچنين دارای ساختمان جانبي براي رختكن، سرويس بهداشتي، بوفه و اتاق مديريت است. همچنین کار ساخت زمین چمن مهاجران از سال ۹۰ در ۵۰۰۰ مترمربع آغاز شده و ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. همچنین عملیات اجرایی مجموعه ورزشی بانوان شهر بهار که شامل سالن ورزشی چندمنظوره و استخر شنا می‌باشد از سال ۱۳۸۵ آغاز و تاکنون ۷۰ درصد مراحل ساخت آن انجام شده است.
برای استخر سرپوشیده بانوان بهار نیز تاکنون بیش از ۸۰ درصد اعتبار هزینه شده است.
در اواخر تیر رئیس جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود به استان همدان سفر خواهد کرد که وزیر ورزش وجوانان نیز وی را همراهی می‌کند و معاون وزیر ورزش برای آگاهی از روند آماده‌سازی پروژه‌های ورزشی استان و ارائه گزارش به حمید سجادی، وزیر ورزش وجوانان سفر یک‌روزه به همدان داشته است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com