تحقیق و تفحص از غار علیصدر مربوط به دولت قبل است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 26 تير 1403

Today : Tue, July 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136096 تاریخ انتشار:  1402-10-10 - 13:05 تعداد بازدید:  150
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تحقیق و تفحص از غار علیصدر مربوط به دولت قبل است

گردشگری


 به دنبال قرائت گزارش نهایی تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت سیاحتی علیصدر در مجلس شورای اسلامی و ارجاع آن به قوه قضاییه، استانداری همدان در بیانیه‌ای گزارش مذکور را مربوط به قبل از دولت فعلی ذکر کرد و تأکید نمود: که موارد مطرح شده در این گزارش ربطی به مدیریت فعلی شرکت سیاحتی غار علیصدر ندارد.

این که موارد مطرح شده در گزارش به لحاظ بازه زمانی مربوط به مدیریت قبلی است و نباید شامل حال شود، موضوعی مستقل و جداگانه است که به طور طبیعی با آنچه استانداری اعلام کرده، پایان پذیرفته است.

موضوع مهم تر اما توجه به  نقش و اهمیت غار تاریخی و شگفت انگیز علیصدر و به تبع آن انتظار برای رسیدگی دقیق و در عین حال فوری به مسائل و مشکلات شرکت مذکور است.

نقش غار علیصدر در توسعه استان بر کسی پوشیده نیست و با توجه محوریت حوزه گردشگری، این غار همواره مورد توجه مدیریت استان بوده است.

از نگاه توسعه‌ای و الزامات آن، رونق فعالیت‌های مربوط به هریک از مراکز گردشگری به‌ویژه پدیده‌هایی چون غار علیصدر که شهرت جهانی دارد، از جمله اولویت‌های استان به شمار می‌رود.

از این رو بروز هر گونه مسأله و مشکلی که در روند کار شرکت مهم سیاحتی علیصدر اختلال ایجاد کند، چالشی جدی برای حوزه گردشگری استان محسوب می‌شود که آسیب‌های آن، توسعه استان را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

در حال حاضر شرکت سیاحتی غار علیصدر تا حدودی از مشکلات گذشته عبور کرده و به سمت رونق بیشتر حرکت می‌کند، اما همچنان راه‌های نرفته‌ای وجود دارد که باید طی شود.

حوادث جاده‌ای در مسیر غار که تنها با اتمام پروژه چهار بانده شدن مسیر همدان- گل تپه- علیصدر رفع می‌شود، از جمله اولویت‌هایی است که به طور مستقیم در توسعه فعالیت‌های شرکت سیاحتی علیصدر تأثیرگذار است.

از سوی دیگر رونق گردشگری غار علیصدر و افزایش میزان اثربخشی آن در توسعه استان در گرو ارتقاء کمی و کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌های این شرکت است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com