امکان دو مرحله‌ای شدن انتخابات وجود دارد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 6 خرداد 1397 - شماره 3203
 
امروز : دوشنبه ، 7 خرداد 1397

Today : Mon, May 28, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  77262 تاریخ انتشار:  1396-02-28 - 05:45 تعداد بازدید:  145
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات استان همدان:
امکان دو مرحله‌ای شدن انتخابات وجود دارد

اخبار

امکان دو مرحله‌ای شدن انتخابات وجود دارد اما در حد امکان است و از مردم می‌خواهیم چشم بسته رأی ندهند.
دبیر هیأت نظارت بر انتخابات استان همدان با اشاره به روند انتخابات اظهار کرد: روند انتخابات به آن صورتی است که مقام معظم رهبری فرمودند که مردم حضوری پرشور، شایسته و سرافرازی در پای صندوق‌های رأی داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جوادی افزود: حضور بانشاط و پرشور در انتخابات را موجب سرافرازی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافکندگی برای دشمنان نظام خواهد بود.
دبیر هیأت نظارت بر انتخابات استان همدان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انتخابات ریاست جمهوری یک مرحله‌ای خواهد بود؟ گفت: امکان کشیده شدن انتخابات به مرحله دوم وجود دارد اما در حد امکان است.
وی تصریح کرد: آنچه که باید به آن توجه کنیم حضور مردم و نحوه انتخاب مردم است که اگر نظر مردم به یک سمتی کشیده شود و طرف دیگر آنت شور و هیجان متوجه آنها نشود امکان دو مرحله‌ای شدن انتخابات در این وضعیت وجود دارد.
جوادی به نظارت بر انتخابات اشاره کرد و یادآور شد: نظارت از سوی شورای نگهبان در سطح کشور و به تبع آن در سطح استان همدان به خوبی در حال انجام است و کارها و نظارت روند طبیعی خود را طی می‌کند.
وی اضافه کرد: تمام کارها و آموزش‌های لازم برای اعضای هیأت نظارت انجام شده و ناظرین و بازرسین برای حضور در پای صندوق‌های رأی آماده هستند و با یک نظارت خوبی روبرو هستیم تا هیچ گونه تقلبی و تخلفی خصوصأ در روز جمعه 29 اردیبهشت رخ ندهد.
دبیر هیأت نظارت بر انتخابات استان همدان خطاب به ستادهای انتخاباتی توصیه کرد: ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری و به همه اعضای آنها این است آنچه که تاکنون در این ستادها فعالیت کرده‌اید اجر آن را به خدا بسپارید و از ساعت صبح روز پنجشنبه که منع قانونی تبلیغات است فعالیتی انجام ندهند و خود را مدیون دیگران نسازند.
وی به رأی دهندگان نیز توصیه کرد در ساعات اولیه در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و گفت: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی سبب خوشحالی امام عصر(عج) و سرافکندگی دشمنان شوند.
جوادی ادامه داد: مردم چشم بسته در پای صندوق‌های رأی حاضر نشوند بلکه حتمأ حسن انتخاب داشته باشیم و حضور گسترده و ارزنده با انتخابی دقیق فرد اصلح را انتخاب کنند و همه واجدین شرایط رأی دادن در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com