سختی‌های مسیر مانع راه ما نمی‌شوند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Tue, March 5, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  128402 تاریخ انتشار:  1401-09-08 - 17:53 تعداد بازدید:  243
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

2 خواهر قهرمان کاراته همدانی با حضور در دفتر همدان پیام:
سختی‌های مسیر مانع راه ما نمی‌شوند

ورزشی


 در گوشه و کنار استان همدان جوانان و نوجوانانی هستند که از استعدادهای متفاوت بهرمند هستند؛ اما کمتر به آن‌ها توجه شده است؛ کافیست کمی با دید بازتر به آن‌ها نگاه کنیم و توجه بیشتری به آنها داشته باشیم، این افراد همان کسانی هستند که آینده استان در اختیار آنها است.

زهرا و فاطمه ملکوتی 2 خواهر همدانی هستند که برای رسیدن به موفقیت که به شکل خستگی‌ناپذیر تلاش می‌کنند؛ زهرا 21 ساله و فاطمه 17 ساله در کنار اینکه درس می‌خوانند در رشته کاراته هم فعالیت دارند.

زهرا از ورودش به این رشته به خبرنگار ما می‌گوید: فاطمه 9 ساله بود که توسط برادرم که مربی رشته کشتی است در رشته کاراته ثبت‌نام کرد، فاطمه با وجود اینکه با مشکل ناشنوایی دست و پنجه نرم می‌کرد اما چون بچه‌ای پرجنب و جوش بود این ورزش را انتخاب کرد.

وی افزود: تقریباً  2 سال پس از فاطمه من هم به ورزش علاقه‌مند شدم و همراه با او در سن 15 سالگی رشته کاراته را آغاز کردم و با جدیت وارد این حرفه شدیم و خوشبختانه توانستیم مقام‌های اول تا سوم را هم در استان و هم در کشور کسب کنیم.

زهرا گفت: ما در شهرستان بهار ساکن هستیم و چون این شهرستان از لحاظ امکانات در سطح پایین‌تری است آن طور که باید و شاید نتوانستیم این رشته را ادامه دهیم و مجبور شدیم به طور موقت رشته جودو را آغاز کنیم البته در این رشته هم موفق بودیم و توانستیم مقام اول و دوم را در این رشته کسب کنیم.

زهرا همچنین درباره فعالیت‌های فرهنگی‌اش نیز گفت: من نویسنده 3 کتاب هستم، نخستین و دومین کتاب با محوریت نوشته ادبی و آخرین کتاب، خاطرات جبهه پدرم است، در حال حاضر یک رمان ژانر وحشت می‌نویسم که چیزی تا تکمیل شدن آن نمانده است.

زهرا در پایان صحبت‌هایش گفت: در مسیر موفقیت ما، علاوه بر پشتکار و تلاش‌های خودمان، پدر، مادر و مربیان دلسوزی که از جان و دل ما را حمایت کردند نیز تأثیر زیادی داشتند؛ حالا بماند که موانع زیادی در این راه از قبیل مشکلات مالی مسیر را کمی ناهموار کرد اما همچنان با امید حرکت می‌کنیم تا برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com