1398-03-191398-03-29bool(false) تیروکمان همدان جزو 3 استان برتر ایران همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 خرداد 1398 - شماره 3499
 
امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

Today : Wed, June 19, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85276 تاریخ انتشار:  1397-07-14 - 06:00 تعداد بازدید:  119
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در مجمع سالیانه تیراندازی با کمان همدان مطرح شد
تیروکمان همدان جزو 3 استان برتر ایران

نویسنده : حامد صیفی

ورزشی


‌هيأت تیراندازی با کمان استان همدان یکی از معدود ‌هيأت های ورزشی است که امسال مجمع سالیانه خود را برگزار کرده تا در این امر هم مثل خیلی از اتفاقات مثبت دیگر، پیشتاز باشد.
در ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با ارائه گزارشی از مجموعه ورزش همدان، رشد ورزش استان را در شاخصهای قهرمانی و همگانی رو به رشد عنوان کرد.
رسول منعم گفت: ۲۶ درصد مردم در همدان به ورزش مشغول هستند و در ورزش همگانی رشد ۳ درصدی داشته ایم .
وی تصریح کرد: در مجموع عناوین کسب شده در بازی های آسیایی جاکارتا، ۱۱ درصد متعلق به ورزشکاران همدانی بود که این افتخاری بزرگ برای استان محسوب می شود.
منعم در خصوص ورزش تیراندازی با کمان استان همدان عنوان کرد: یکی از رشته هایی که در دو سال گذشته در همدان بعد از انتصاب حمیدرضا یاری تحول چشمگیری داشته، رشته تیراندازی با کمان بوده است.
وی افزود: میزبانی مسابقات کشوری گوناگون، ارتقای کلاسهای مربیگری و داوری، توسعه ‌هيأتهای شهرستانی و انتخاب ‌هيأت رییسه قوی و کسب عناوین ارزشمند پس از سالها برای ورزش همدان از جمله اقدامات تحول گرایانه حمیدرضا یاری بوده است.
 منتقدان بدانند که سودآور بوده‌ایم
در این مجمع سپس رئیس ‌هيأت تیراندازی با کمان استان در دو بخش فنی و مالی عملکرد یکساله خود را برای مجمع تشریح کرد که مورد تحسین اعضای مجمع نیز قرار گرفت.
حمیدرضا یاری گفت: روزی که آمدیم به اندازه تعداد انگشتان یک دست تیرانداز در سایت تمرین نمی کرد و سایت و دفتر ‌هيأت وضعیت نامطلوبی داشت که با حمایت های رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان این مهم به خوبی صورت گرفت.
وی خاطر نشان کرد: این طبیعی است که عده ای به قطار در حال حرکت سنگ بزنند اما آن دسته از افرادی که منتقد میزبانی های ما بودند و این میزبانی ها را هزینه تراشی برای استان می دانستند، امروز به آنها اعلام می کنیم اتفاقا این ‌هيأت در تمام میزبانی ها برای استان سودآوری داشته و یک ریال به هیچ فرد حقیقی و حقوقی بدهکاری ندارد.
یاری خاطرنشان کرد: کسب این جایگاها را مدیون زحمات ‌هيأت رییسه و اعضای ‌هيأت و تیراندازان می دانم که از هیچ تلاشی در این عرصه کوتاهی نکرده اند.
وی در خاتمه ضمن تقدیر از رییس فدراسیون و مدیرکل در حمایت از این ‌هيأت گفت: انتظار داریم که یک کرسی از جایگاه های فدراسیون به ساسان رضوی دبیر و مربی زحمتکش همدان در راستای تشویق این ‌هيأت اعطا شود.
 صعود چشمگیر تیروکمان همدان
در پایان این نشست غلامرضا شعبانی بهار رییس همدانی فدراسیون تیروکمان ضمن تایید عملکرد ‌هيأت استان همدان گفت: همدان توانسته راندمان کاری خوبی داشته باشد و در سال ۹۶ ‌هيأت همدان با صعود چشمگیر جزو ۳ استان برتر کشور شد و اگر استان همدان در بین استان های دیگر پیشتاز شده به خاطر نهضتی است که حمیدرضا یاری در همدان آغاز کرده است.
وی تصریح کرد: گزارش مالی و فنی ارائه شده گزارش شفافی بود و نشان داد که این ‌هيأت روی ریل اصلی حرکت و پیشرفت قرار دارد .
رئیس فدراسیون تیر اندازی با کمان کشور افزود: برای اولین بار در تاریخ فدراسیون به ‌هيأت های استانی مبالغی بین ۱۸ تا ۲۰ میلیون کمک مالی خواهیم داشت و هر استانی که میزبانی ها را تقبل کند علاوه بر دریافت ورودی ها، فدراسیون نیز از لحاظ مالی کمک خواهد کرد و استانها نگران هزینه های میزبانی نباشند.
 وی با توجه به درخواست حمیدرضا یاری، خبر از انتصاب ساسان رضوی مربی استان همدان به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون داد. شعبانی بهار همچنین با تاکید بر توجه ویژه به رده های پایه گفت: سعی کنید این ورزش را بصورت خانوادگی توسعه دهید تا نوجوانان و جوانان بیشتری جذب این ورزش شوند.
وی همچنین نوید از برگزاری مسابقات المپیک استعدادهای درخشان در آذر ماه امسال داد و عنوان کرد: همدان بزودی پایگاه قهرمانی تیراندازی با کمان غرب کشور خواهد شد.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com