علت غیبت بانک ها ازجلسات بررسی شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Tue, March 5, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132791 تاریخ انتشار:  1402-04-01 - 09:53 تعداد بازدید:  423
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار نهاوند در شورای مسکن:
علت غیبت بانک ها ازجلسات بررسی شود

نویسنده : معصومه کمالوند

مادستان


 بانک ها یا نمی توانند در توسعه شهرستان نقشی ایفا کنند و کاری از دست شان بر نمی اید و باید از آن ها قطع امید کرد یا نمی خواهند کاری انجام دهند برای همین هم مدتی است در جلسات مهم شهرستان که حضور آنها لازم و مصوبات به گزارش آن ها بستگی دارد، حاضر نمی شوند و همچنان غیبت دارند!

شورای مسکن شهرستان نهاوند مدتی است گلایه مند غیبت مدیران بانک های شهرستان در این جلسه است و هر مصوبه ای نیاز به گزارش اقدامات آن ها دارد، معلق و بلاتکلیف مانده است از طرفی می شود گفت فرصت ها از کف می روند و زمان سوخت می شود اما  ادامه و نتیجه کار را بانک ها معلق گذاشته اند.

در شورای مسکن روز گذشته نهاوند با وجود دعوت همه بانک ها اما هیچ بانکی در جلسه حاضر نشد و مصوباتی که مربوط به آنها بود ،بدون بررسی توضیح کنار گذاشته شد.

 علت غیبت بانک ها بررسی و اعلام شود

فرماندار نهاوند در شورای مسکن شهرستان گفت؛ علت غیبت بانک ها بررسی و اعلام شود.

ضرغام احمدوند گفت: ۲۰ماه از آغازبکار دولت سیزدهم میگذرد و با وجود مشکلات موجود،اقدامات دولت در حوزه مسکن چشمگیر بوده است،ضمن اینکه تاکید رئیس جمهوری، استاندار و به نوعی تاکید نظام در سرعت و کیفیت بخشی به کار است همه باید پای کار باشند،و شورای مسکن از مهمترین جلسات شهرستان است و غیبت بانک ها در این نشست قابل قبول و توجیه نیست.

به گفته وی اگر بانک ها کاره ای نیستند چرا دعوت شده اند و اگر هم جزیی از این مجموعه هستند،چرا در جلسات حضور ندارند؟

فرماندار با ابراز گلایه از بی توجهی بانک‌ها ،گفت؛ تاکید دارم موضوع از استان پیگیری شود،چرا نباید در جلسات حضور داشته باشند و پاسخگو باشند؟! چرا که ما همیشه زحمات بانک ها را قدردان بوده ایم و مشکلات و کم کاری ها را هم خواستار پیگیری شده ایم.

احمدوند در بحث مسکن شهرستان هم با بیان اینکه چند فاز در حال اجرا است که عمده آن مسکن ملی است ،گفت؛ علیرغم در حال اجرا بودن کار نیاز به سرعت بخشی پروژه است تا امید در مردم تقویت شود.

وی گفت؛ در بحث شهرک امیرکبیر هم نیازمند تلاش بیشتر و رفع مشکلات زیرساختی و آماده سازی زمین برای ساخت و ساز است چرا که قیمت ها شرایطی نیست که فرصت سوزی شود.

فرماندار نهاوند دستگاههای خدمات رسان را موظف دانست برای رفع مشکلات زیر ساختی در شهرک امیرکبیر،با حضور در محل پروژه  نسبت به تعیین تکلیف و رفع موانع موجود به صورت تخصصی اقدام و سریع تر اعلام نتیجه قطعی شود، تا بعدها مشکلاتی مطرح نباشد.

احمدوند تاکید کرد؛ مساکن مهر در فیروزان هم شرایط بهتر است برزول باید تعیین تکلیف شود و این میراث چندین ساله بیش از این شهرستان را  متضرر نکند
وی در بحث بهسازی روستاها هم با بیان اینکه نهاوند در این مورد می تواند پایلوت کشوری باشد ،تاکید کرد؛ نیاز است  اجرای صد در صدی آن در آینده نزدیک با توجه به پیشرفت موجود ،را داشته باشیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com