1399-07-271399-08-07bool(false) افزایش تصادفات بومی در همدان نگران‌کننده است همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 7 آبان 1399 - شماره 3885
 
امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

Today : Wed, October 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112644 تاریخ انتشار:  1399-07-27 - 11:02 تعداد بازدید:  72
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

افزایش تصادفات بومی در همدان نگران‌کننده است

حوادث


 رئیس پلیس‌راه استان همدان با بیان اینکه افزایش تصادفات بومی در همدان نگران‌کننده است، از لزوم افزایش فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه در استان خبر داد.
رضا عزیزی در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه درحال‌حاضر بیشتر تصادفات استان در جاده‌های فرعی و روستایی اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: عمده تصادفات استان مربوط به بومی‌های استان است.
عزیزی با تأکید به اینکه فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه در بومی‌های استان بسیار ضعیف است، گفت: متأسفانه در جاده‌های روستایی تصادفات افزایش یافته است.
وی گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰ نفر فوتی موتورسیکلت گزارش شده که نشان می‌دهد این افراد غیربومی نیستند و بومی استان هستند.
وی با اشاره به اینکه تقریبا ۱۲ نفر در مزارع و راه‌های کشاورزی فوت کرده‌اند، افزود: حضور پلیس در این مکان‌‌ها اثری نخواهد داشت، مگر می‌شود پلیس سر مزارع حاضر شود و طریقه شخم زدن درست مزارع را به افراد آموزش دهد؟!
عزیزی با بیان اینکه درباره این‌گونه تصادفات پلیس، اداره راه، شهرداری، هلال احمر و اورژانس نمی‌تواند کاری انجام دهند؛ بلکه باید فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه بالا رود، افزود: موردی از تصادف داشتیم که ماشین شهرداری، ضایعات خالی می‌کند و فردی اجازه نمی‌دهد که کاملا این اقلام خالی شود و آغاز به گشتن داخل آنها می‌کند که ناگهان آجری از داخل ماشین به سر فرد برخورد کرده و فوت می‌کند.
وی با تأکید به اینکه باید فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه در همدان افزایش یابد چون کمتر جایی چنین مواردی از تصادفات را شاهد هستیم، افزود: متأسفانه مردم همدان کمتر برای جان خود ارزش قائل هستند.
رئیس پلیس‌‌راه استان همدان با بیان اینکه مجموع تصادفات در استان کاهش داشته که این موضوع به عدم ورود مسافران برمی‌گردد اما در حوزه بومی‌های استان شاهد افزایش تصادف هستیم، گفت: سال گذشته فوت ۱۷ عابر پیاده در استان ثبت شده بود و امسال ۲۱ نفر که این آمار نگران‌کننده است.
عزیزی افزود: در ۶ ماهه امسال در استان ۲۱ درصد تصادفات کاهش داشته که آن هم به حضور نداشتن مسافران به‌دلیل ویروس کرونا مربوط است؛ اما تعداد تصادفات بومی افزایش داشته که باید فکری کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com