1397-02-211397-02-31bool(false) 1397-02-211397-02-31bool(false) بررسی موضوع ضرب‌وشتم طلبه جوان توسط پلیس نهاوند همدان پیام
 
 
دوشنبه - 31 ارديبهشت 1397 - شماره 3198
 
امروز : دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397

Today : Mon, May 21, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  75396 تاریخ انتشار:  1395-10-15 - 05:45 تعداد بازدید:  415
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بررسی موضوع ضرب‌وشتم طلبه جوان توسط پلیس نهاوند

حوادث

فرمانده انتظامی نهاوند از تشکیل تیم ویژه پلیس نهاوند برای بررسی موضوع ضرب‌وشتم طلبه جوان خبر داد و گفت: تاکنون شکایتی در این خصوص دریافت نشده است.
منصور ملکی در تشریح این موضوع، گفت: تاکنون هیچگونه شکایتی مبنی بر وقوع ایجاد مزاحمت توسط راکب موتورسیکلت برای خانم و مورد ضرب‌وشتم قرار دادن وی و همچنین حمله به طلبه جوان نهاوندی گزارش نشده است. وی بیان کرد: با توجه به حساسیت پلیس نسبت به این مسأله تیم مجربی از کارآگاهان پلیس شهرستان برای کسب اطلاعات دقیق از این حادثه به بیمارستان آیت‌ا... علی مرادیان اعزام و در حال پیگیری این موضوع هستند.
فرمانده انتظامی نهاوند تصریح کرد: پلیس با چنین مواردی با کمال دقت و جدیت برخورد خواهد کرد اما تاکنون چنین موردی نه شاکی خصوصی داشته و نه اینکه گشت‌های انتظامی موضوع را مشاهده و گزارش کرده‌اند.  وی افزود: هرگونه اطلاعات جدید در خصوص این مسأله را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.
سعید کمریان، طلبه جوان نهاوندی در یکی از مناطق شهرستان در حین انجام فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر با حمله فردی ناشناس روبه‌رو و به علت شدت جراحات راهی بیمارستان شد.
وی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، گفت: وقتی برای خرید از منزل خارج شدم نرسیده به سه‌راهی حسن‌آباد متوجه شدم که یک راکب موتورسوار برای خانمی که از پیاده‌رو در حال حرکت بود ضمن ایجاد مزاحمت به او فحاشی هم می‌کرد.
این طلبه جوان ادامه داد: با توجه به وظیفه طلبگی و اجرای امر به‌ معروف و نهی از منکر که فریضه‌ای واجب است با احترام از راکب درخواست کردم که زن را رها کند و بیش از این مورد آزار و اذیت قرار ندهد. کمریان گفت: در ابتدا فکر کردم دعوای خانوادگی باشد اما متوجه شدم راکب موتورسوار از موتور پیاده و قصد آزار و اذیت آن زن را دارد و از نوع رفتار و ادبیات هر دو متوجه شدم محرم یکدیگر نیستند. وی با بیان اینکه «ضارب» دست‌بردار نبود و آن زن هم به ‌شدت فریاد می‌زد و کمک می‌طلبید، اظهار کرد: با این شرایط جلو رفتم و ضارب را گرفتم که بیش از این به آن بانو تعرض نکند اما ضارب با فحاشی به من هم حمله کرد و با زدوخورد بسیار به کارش ادامه داد. این طلبه جوان ادامه داد: این فرد با آرنج خود به فکم کوبید و فکم شکست و خون‌ریزی آن بند نیامد و دیگر متوجه چیزی نشدم تا اینکه فهمیدم روی تخت بیمارستان هستم. کمریان تصریح کرد: مدت ۶ روز در بیمارستان بعثت همدان بستری بودم تا تحت درمان قرار بگیریم که بعد از بهبودی از بیمارستان مرخص شدم.‌


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com