تمرینات فوتبال شهرداری کلید خورد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 25 مهر 1400 - شماره 4152
 
امروز : يكشنبه ، 25 مهر 1400

Today : Sun, October 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119508 تاریخ انتشار:  1400-06-14 - 09:45 تعداد بازدید:  83
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

برای حضور در لیگ یک
تمرینات فوتبال شهرداری کلید خورد

ورزشی

 دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم فوتبال شهرداری همدان برای حضور در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور از روز گذشته در کمپ دانشگاه آزاد همدان آغاز شد.
تیم شهرداری که برای نخستین بار توانست به لیگ دسته یک فوتبال کشور راه یابد، اکنون برای حضور قدرتمند در این مسابقات تمرینات آماده‌سازی خود را در زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آغاز کرد.
کادرفنی شهرداری با تست‌گیری از بازیکنان مستعد زیر ۲۳سال، در هفته گذشته استارت زد و اکنون قرار است اردویی ۲۱روزه را در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برپا کند.
پس از سقوط تیم پاس؛ استان همدان نزدیک به ۲ هزار روز در رقابت‌های لیگ یک فوتبال نماینده‌ای نداشت و اکنون شهرداری با کسب عنوان قهرمانی گروه یک جواز صعود به لیگ دسته یک کشور را کسب کرد و دوباره همدان این فرصت را به دست آورد تا در این رقابت‌ها شرکت کند.
در روزهای گذشته این تیم با تعداد پرشماری از بازیکنان فصل گذشته خود قرارداد بست و بازیکنان تأثیرگذار در فصل پیش به مدت یک فصل قراردادهای خود را تمدید کردند.
ابتدا رضا طلایی‌منش سرمربی موفق فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد این مربی بومی همدان امسال همراه با شهرداری فصل درخشانی را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سپری کرد و توانست برای نخستین‌بار این تیم را روانه لیگ یک کند. وی برای ادامه همکاری با این تیم به توافق رسید. سرمربی تیم شهرداری سابقه صعود همراه با تیم الوند همدان به لیگ یک را در کارنامه خود دارد و اکنون تجربه دیگر را در این عرصه از مسابقات سپری می‌کند.
پس از تمدید طلایی‌منش دیگر بازیکنان نیز همکاری خود را ادامه دادند و در این میان باشگاه موفق شد 2بازیکن از پاس همدان و یک بازیکن از تیم علم‌وادب تبریز را نیز جذب کند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان پس از تمدید قرارداد بازیکنان با اتکا به ظرفیت بومی تیم فوتبال شهرداری را مورد تأکید قرار داد و گفت: سیاست ما در لیگ دسته یک فوتبال کشور استفاده حداکثری از ظرفیت بومی است. سابقه چندین‌ساله شهرداری همدان در بحث تیمداری در رشته فوتبال نشان می‌دهد که سیاست ما استفاده از حداکثر ظرفیت بومی استان است. در چند فصل اخیر 100درصد کادرفنی و کادر اجرایی تیم فوتبال شهرداری همدان بومی بوده‌اند، همچنین بیش از ۸۰ درصد بازیکنان در فصل گذشته و سایر فصول فوتبالی در تیم فوتبال شهرداری بومی استان همدان جذب شده‌اند.
وجدی‌هویدا بیان کرد: برای جذب نفرات و ترکیب تیم نیز اختیار کامل به کادر فنی داده‌ایم هرچند اولویت تمدید قرارداد با بازیکنان مستعد بومی است ضمن اینکه چند مهره کلیدی را نیز برای تقویت تیم به خدمت می‌گیریم.
وی گفت: مدیریت در هزینه‌ها جزو اولویت‌های اجرایی امور ورزش شهرداری در حوزه فوتبال لیگ یک خواهد بود و نظارت لازم صورت می‌گیرد. تیم شهرداری به دنبال دفاع از توانمندی فوتبال بومی همدان در لیگ یک کشور است و کادرفنی و بومی ما این توانایی را دارد.
وجدی‌هویدا با اشاره به روند جذب بازیکن در لیگ دسته نخست فوتبال کشور بیان کرد: شاکله اصلی تیم فصل گذشته بنابر نظر کادرفنی حفظ می‌شود و چند بازیکن نیز برای تقویت تیم جذب خواهند شد، اما همچنان تا جایی که توان استان به ما اجازه دهد بازیکنان بومی استان همدان در هر کجای فوتبال ایران بازی کنند را سعی می‌کنیم جذب کنیم.
وی با اشاره به مباحث مالی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: به دور از هیاهوی میلیاردی تیم‌‎های لیگ دسته یک فوتبال کشور با کمترین مبالغ به دنبال این هستیم تا تیمی شایسته که بتواند از آبروی فوتبال همدان دفاع کند را راهی مسابقات کنیم.
وجدی‌هویدا افزود: سرمربی تیم شهرداری خواستار تمدید قرارداد ۱۰بازیکن فصل گذشته خود بود که این مهم با تلاش و پیگیری مدیریت باشگاه محقق شد و میثم زمانی، پیمان حشمتی، آرمین طلایی‌منش، امیرحسین پورقاسمی، امیرحسین سوری، محمد صابری‌زاده، مجید شعبانی، ساسان جعفری‌کیا، محمدعباس تبار و مهدی خلج  از جمله این بازیکنان بودند که برای مدت یک فصل دیگر قراردادشان تمدید شد.
همچنین این تیم موفق شد 2 بازیکن پاس را به خدمت بگیرد. میلاد داوودی و عرفان فتاحی بازیکنان فصل گذشته تیم پاس به همراه مرتضی کرمی بازیکن همدانی فصل گذشته تیم علم‌وادب تبریز نیز از جمله بازیکنان بومی فوتبال همدان به شمار می‌روند که به ترکیب تیم شهرداری اضافه شدند.
تلاش مدیریت باشگاه شهرداری برای جذب دیگر بازیکنان مدنظر رضا طلایی‌منش ادامه دارد.
تیم فوتبال شهرداری همدان از روز گذشته اردوی آماده‌سازی خود را در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاداسلامی همدان آغاز کرد.
هدف شهرداری بقا در لیگ یک و کسب تجربه در نخستین حضور خود در لیگ یک است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com