ورزش المپیکی همدان در مسیری تازه همدان پیام
 
 
دوشنبه - 28 اسفند 1396 - شماره 3161
 
امروز : شنبه ، 4 فروردين 1397

Today : Sat, March 24, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  75434 تاریخ انتشار:  1395-10-16 - 05:45 تعداد بازدید:  135
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تیرها به هدف می‌خورند
ورزش المپیکی همدان در مسیری تازه

ورزشی

 تیراندازی همدان اگرچه چند ماهی در شوک کامل بسر می‌برد و آنطور که باید برنامه‌هایش پیش نمی‌رفت اما حالا با انتخاب رئیس جدید هیأت در مسیری تازه قرار گرفته و می‌تواند آینده‌ای درخشان برای خود و علاقمندانش ترسیم کند.
به گزارش خبرنگار ما، اردیبهشت‌ماه امسال بود که خبر شهادت سردار علیرضا شمسی‌پور ورزش استان بخصوص تیراندازی و ورزشکارانش را شوکه کرد و همین اتفاق موجب شد تا یکی از 4 هیأت المپیکی همدان برای مدتی هم که شده منزوی باشد و آنطور که انتظار بود، برنامه‌هایش علمی نشود. بخصوص اینکه 3 ماه بعد از این اتفاق مه‌لقا جام‌بزرگ باید در بزرگترین آوردگاه ورزشی دنیا تیر می‌زد و ناخودآگاه شهادت رئیس هیأت تیراندازی از نظر روحی روانی، آسمان دلش را ابری می‌کرد.
این فرازونشیب برای رشته‌ای که 2 بار المپیکی شده و تا دلتان بخواهد استعداد در دلش جای داده به هیچ وجه شایسته نبود. پس از شهادت شمسی‌پور هیأت تیراندازی استان همدان چندین ماه با سرپرست مدیریت شد تا دستگاه ورزش مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی این ورزش المپیکی را فراهم و رئیس جدید این رشته برای 4 سال کاری تعیین شود.
حالا سید ناصر محمودی مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان سکان مدیریت تیراندازی مادستان را عهده‌دار شده تا کشتی متلاطم این ورزش پرافتخار را به ساحل آرامش برساند. محمودی با برنامه‌ریزی صحیح به دنبال این است تا همچون گذشته تیراندازی استان روزهای خوبی را تجربه کند.
رئیس جدید هیأت تیراندازی استان همدان با بیان اینکه تیراندازی همدان با حضور در 2 دوره المپیک یکی از رشته‌های پرافتخار استان محسوب می‌شود، به خبرنگار ما گفت: تیراندازی همدان با داشتن نفراتی چون مه‌لقا جام‌بزرگ، سکینه خدابنده‌لو، ساسان شهسواری و... یکی از قطب‌های این رشته ورزشی در کشور محسوب می‌شود و باید قدر چنین سرمایه‌های ارشمندی را دانست.
وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های اصلی کاری ما در هیأت تیراندازی، حمایت ویژه از قهرمانان و نام‌آوران این رشته ورزشی است؛ چراکه به خوبی می‌دانیم قهرمانان، بازوان توانمند رشته هر رشته ورزشی در استان‌ها هستند و حمایت ویژه از آنان می‌تواند از هر لحاظ به سود رشته مربوطه باشد.
محمودی با بیان اینکه تا پایان سال برگزاری مسابقات قهرمانی استان و همچنین لیگ استانی در دستور کار هیأت قرار خواهد گرفت، عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا از نظر سخت‌افزاری، امکانات و تجهیزات، وضعیت بهتری برای رشته المپیکی همدان فراهم کنیم. ضمن اینکه دفتر هیأت و سالن تمرین تیراندازان نیز باید مجهزتر باشد.
رئیس هیأت تیراندازی استان همدان با اشاره به اینکه نصب خطوط الکترونیکی یکی از برنامه‌های اصلی هیأت خواهد بود، تصریح کرد: با همکاری نهادها و مراکز آموزشی از ظرفیت‌ها بهره خواهیم گرفت تا از نظر تجهیزات شرایط بهتری برای ورزشکاران رقم بخورد.
وی در پایان با اشاره به حضور تیم همدان در لیگ برتر تیراندازی بانوان افزود: بانوان همدان در کشور جزو بهترین‌ها هستند. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در شرایط بهتری راهی لیگ برتر شویم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com