اقدام ترامپ یکدلی و یکرنگی را بیشتر کرد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 31 تير 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 1 مرداد 1398

Today : Tue, July 23, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  92100 تاریخ انتشار:  1398-01-24 - 09:15 تعداد بازدید:  52
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اگر سپاه نبود
اقدام ترامپ یکدلی و یکرنگی را بیشتر کرد

نویسنده : فیض‌ا... مظفرپور

یادداشت
 امام خمینی(ره) آن پیر روشن ضمیر جمله‌ای در خصوص سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی بیان فرموده‌اند که نشان از آینده نگری و تیزبینی پیر فرزانه انقلاب دارد و آن جمله معروف: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» می‌باشد. که به درستی نقش سپاه پاسداران عزیز در تقویت و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی را مشخص می‌کند. و این موضوعی است که در وظایف سازمانی این نیروی ارزشی بدان اشاره شده و حفاظت از دستاوردهای انقلاب و بلکه بالاتر حفظ و حراست اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی است همچنانکه که در قانون بدان اشاره شده است.
روایتی است که می‌فرماید: «خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها خلق کرده است.»
این روزها ترامپ دجال روزگار و احمق‌ترین فرد حاکم د رآمریکا در طول 200 سال اخیر از کاخ به ظاهر سفید واشنگتن تصمیمات سیاهی می‌گیرد. زیر پا گذاشتن حقوق بین‌الملل و خروج از پیمان‌های جهانی و متعهد نبودن به معاهده‌های دو جانبه و چند جانبه با کشورهای مختلف از اقدامات ناشیانه و احمقانه این فرد است که موجبات شرمساری مردم و مسئولین آمریکایی است.
ترامپ این روزها به عنوان عروسک خیمه شب بازی صهیونیست‌ها عمل نموده و به طور مستقیم دستورات خود را از نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغال‌گر قدس دریافت و اجرا می‌کند.
انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس به رسمیت شناختن الحاق جولان اشغالی به سرزمین‌های صهیونیستی در حالی که این سرزمین تعلق ابدی به سوریه دارد. خروج از برجام و اخیراً نیز قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی آمریکا، مصداق‌های بازری از سر سپردگی و حلقه به گوشی وی به صهیونیست‌‌ها دارد.
شاید ثروت بیکران صهیونیست‌های مقیم آمریکا چشم ترامپ را کور کرده است و در کنار دوشیدن گاوهای شیردهی چون عربستان به تعبیر خودش همچنان در اندیشه افزایش ثروت نامشروع است.
به ترامپ  می گوییم سعدی که اشعارش زینت‌بخش سر در سازمان ملل در کشور توست می‌گوید: چشم تنگ مرد دنیا دوست را/ یا قناعت پر کند یا خاک گور
مولوی نیز که مثنوی در سال‌های اخیر پرفروش‌ترین کتاب در کشور تو بوده می‌گوید: کوزه چشم حریسان پر نشد/ تا صدف قانع نشد پر در نشد، کاش اندکی فکر داشتی و اشعار این دو شاعر پر آوازه ایرانی را مطالعه می‌کردی و می‌دانستی که ملتی که این همه پشتوانه عظیم تاریخی و تمدنی و فرهنگی به این عظمت دارد را نمی‌تواند با تهدید و تحریم و سایر تصمیمات نابخردانه و احمقانه از میدان به در کرد بلکه فرهنگ این ملت در عمق جان ملت‌های دنیا از جمله ملت کشور خودت نفوذ کرده است. و نمی‌توان آن را تحریم و تهدید کرد. یا اینکه به نیروی برخاسته از متن این جامعه ایمانی با فرهنگی غنی دینی و ملی انگ تروریست زد زیرا سپاه پاسداران عزیز در طول 40 سال عمر پربرکت انقلاب همواره در راستای مبارزه با تروریست‌ها در داخل و خارج حرکت کرده و شهدای بی‌شماری را در این راه تقدیم کرده است.
و اقدام تو در شرایطی که سپاهیان عزیز در آستانه روز پاسدار در اقصا نقاط کشور به ویژه مناطق سیل زده اخیر با جان و دل مشغول خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده بودند. نه تنها خللی در عزم و اراده آنان در راه خدمت به میهن نخواهد آورد بلکه موجب ایجاد همبستگی ملی و اعلام حمایت تمامی مسئولان از رهبر معظم انقلاب و روسای سه قوه و تمامی گروه‌های سیاسی و احزاب و به ویژه مردم انقلابی ایران از آنان شد. و یکرنگی و یکدلی آحاد جامعه و حمایت از سپاه در چند روز گذشته نشان از محبوبیت و مردمی بودن این نهاد مقدس و انقلابی است. و ملت عزیز ایران روز گذشته در میعادگاه‌های نماز جمعه بار دیگر جواب اقدام ناشایست و احمقانه ترامپ و دار و دسته‌اش را دادند و ضمن حمایت از سپاه از این اقدام ننگین کاخ سیاه ابراز انزجار و آن را محکوم کردند.
و به این دجال فهماندند که اقدامات غیرقانونی و ضد ایرانی مثلث شوم در کاخ سیاه (ترامپ و پمپئو و بولتون) که در راستای اهداف صهیونیست‌ها حرکت می‌کنند ره به جایی نخواهد برد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com