1399-05-031399-05-13bool(false) تقویت نظارت و تصویب قوانین راهگشا همدان پیام
 
 
دوشنبه - 13 مرداد 1399 - شماره 3818
 
امروز : دوشنبه ، 13 مرداد 1399

Today : Mon, August 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109828 تاریخ انتشار:  1399-04-12 - 14:00 تعداد بازدید:  86
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تقویت نظارت و تصویب قوانین راهگشا

داخلی


 عزم خانه ملت برای مقابله با فساد اقتصادی جدی است، ضمن تقویت بعد نظارتی مجلس، از تمام راه‌های قانونی که این مسأله را هموار کند، حمایت خواهیم کرد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس روزگذشته در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: نمایندگان با تقویت بعد نظارتی خود که در گذشته کمرنگ شده بود، گام مهمی را در این زمینه خواهند برداشت. مجلس دارای 2 وظیفه عمده درباره قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن است که در هر 2 بعد می‌تواند در مبارزه با مفاسد بسیار تأثیرگذار باشد.
علیرضا شهبازی، مبارزه با فساد و رانت‌خواری را از مطالبات جدی مردم عنوان کرد و گفت: مبارزه با فساد، رانت و سازوکارهای فساد از مطالبات جدی مردم است؛ بنابراین ما نمایندگان از تمام راه‌های قانونی که این مسأله را هموار کند، حمایت خواهیم کرد.
وی اصلاح قوانین و رفع نواقص قانونی را از جمله راهکارهای مجلس برای پیشگیری یا مقابله با فساد عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه ممکن است در مواردی برای مقابله با مفاسد راهکارهای قانونی دارای نقایصی باشد و یا نیاز به تصویب قانونی خاص باشد، مجلس باید با اصلاح این‌گونه موارد یا وضع قوانین جدید از دستگاه قضا حمایت کند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکیدات مقام معظم رهبری برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و دست‌های آلوده‌ را بسیار راهگشا و امیدبخش عنوان کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب همواره به‌عنوان پرچمدار مبارزه با فساد بر برخورد با مفسدان تأکید دارند و این مسأله حجت را بر همه دست‌اندرکاران به‌ویژه دستگاه قضایی تمام کرده و روزنه امید را در جامعه گشوده است.
شهبازی اقدامات قوه قضاییه در مبارزه با فساد اقتصادی را شایسته قدردانی عنوان کرد و گفت: اقدامات اخیر قوه قضاییه در مقابله با مفاسد بسیار خوب بوده که این امر می‌تواند نور امید را نسبت به آینده در دل مردم روشن کند.
نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره مسائل کشوری گفت: مقام معظم رهبری همواره نسبت به مسائل معیشتی و فرهنگی جامعه دغدغه داشته‌اند و مجلس هم با توجه به این دغدغه‌ها عمده تلاش خود را صرف مسائل اقتصادی و معیشتی مردم خواهد کرد.
وی با اشاره به شعار محوری اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری گفت: مجلس تمام تلاش خود را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی به‌کار خواهد بست تا با رفع موانع، جهش تولید را محقق سازد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com