1400-10-201400-10-30bool(false) المان های شهری تویسرکان به تغییرات اساسی نیاز دارند همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 دي 1400 - شماره 4231
 
امروز : پنجشنبه ، 30 دي 1400

Today : Thu, January 20, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120493 تاریخ انتشار:  1400-08-17 - 07:00 تعداد بازدید:  76
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

المان های شهری تویسرکان به تغییرات اساسی نیاز دارند

مادستان

شهردار تویسرکان گفت: المان های شهری تویسرکان با توجه به شرایط روز بسیار قدیمی هستند و برای روزآمدی به تغییرات اساسی نیاز دارند.
محمد حسین پور در گفت و گو با خبرنگار همدان پیام اظهار کرد:تویسرکان از لحاظ سیمای طبیعی شهری از مزایا و زیبایی کم نظیری در میان شهرهای مختلف کشور برخوردار است که این ویژگی ها باید با المان ها و نمای شهری تخصصی و نوین افزایش یابد.
وی بیان کرد: در حال حاضر سیمای شهری تویسرکان به دلیل متناسب نبودن برخی المان های شهری از حالت خوب و اثر گذار خود خارج شده و نیاز است مبلمان شهری متناسب با نیازهای روز طراحی و تعویض شود.
حسین پور با اشاره به اینکه اگر برنامه های کارشناسانه و تخصصی با توجه به علوم نوین روز در ایجاد المان ها و سازه های موثر بر نمای شهری در تویسرکان مورد توجه قرار گیرد و اجرا شود، شاهد رشد اثر گذاری زیبایی شناختی در تویسرکان خواهیم بود خاطر نشان کرد: کمتر شهری از مزایای طبیعی و خدادادی تویسرکان برخوردار است.
وی تأکید کرد: مقوله نامگذاری مکان ها، معابر و خیابان ها و کوچه های شهر یک مولفه مهم و اثر گذار در روند مدیریت امور شهری و اثر گذاری بر شاخص عمومی روحی و روانی شهروندان محسوب  می شود که از این به بعد با دقت بیشتری در کانون توجه قرار می گیرد.
شهردار تویسرکان با انتقاد از نماسازی برخی مجتمع های مسکونی که علاوه بر نمای نامناسب موجب ایجاد خطرات احتمالی برای شهروندان می شود تصریح کرد: متخلفان و ناقضان حقوق شهروندی در بخش های مختلف و از جمله ساخت و ساز باید منتظر اعمال عواقب شدید و قانونی تخلفات خود از سوی شهرداری باشند.
وی تأکید کرد: باید شرایط و فضای مدیریت عمومی ساخت و سازها در تویسرکان به گونه ای پیش برود که جو و مناسبات برای وقوع تخلفات سودجویانه ناامن شود.
حسین پور افزود: با هیچ کس در مورد برخورد با تخلفات غیر قانونی تعارف نداریم و جریمه های قانونی را به گونه ای اعمال می کنیم که در برابر وقوع دوباره تخلفات بازدارنده باشند نه صرفاً یک جریمه عادی و معمولی.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com