منتظر شمارش معکوس برای حل مشکل آب همدان باشیم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 29 اسفند 1401

Today : Mon, March 20, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126070 تاریخ انتشار:  1401-06-02 - 12:11 تعداد بازدید:  135
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سخنگوی دولت خبر داد
منتظر شمارش معکوس برای حل مشکل آب همدان باشیم

اخبار


سخنگوی دولت با اعلام اینکه برای حل مشکل آب همدان سه شیفت کار با سرعت بسیار زیادی در حال انجام است،گفت: باید منتظر شمارش معکوس برای حل مشکل آب همدان باشیم.

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به جدیدترین مصوبات هیات دولت اظهار کرد: در جلسه امروز دولت گزارش‌های متعددی از مسایل جاری کشور مطرح شد و برخی مصوبات به تصویب رسید.

وی ادامه داد: گزارش آموزش و پرورش، خبر حدود سه برابری شدن مدال نوجوانان در المپیاد جهانی بود. سال گذشته هفت مدال طلا و امسال ۲۰ مدال جهانی دریافت کردیم. دولت معتقد است باید قدر این جوانان دانسته و از آنها حمایت شود. جلسه هیات امنای بنیاد نخبگان  هم پس از ۱۱ سال با حضور رییس جمهور تشکیل شد.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: وزیر نیرو گزارشی از کار شبانه روزی برای حل مشکلات آبرسانی در شهرکرد و همدان به تفضیل ارائه کرد. حل این مشکل بیش از۱۵  سال در همدان پیشرفت نداشته است، الان برای حل  آن سه شیفت کار با سرعت بسیار زیادی در حال انجام است و باید منتظر شمارش معکوس برای حل مشکل آب همدان باشیم. از مردم به خاطر کوتاهی چندین ساله و مشکلات ناشی از خشکسالی و کمبود بارش عذر خواهی می‌کنیم و امیدواریم هرچه زودتر این طرح تکمیل شود. در شهرکرد آب تامین شده است.

وی با اشاره به اینکه 22 استان کشور که درگیر سیلاب شدند، مشکل تامین آب دارند، گفت: اما با جهاد و تلاش وزارت نیرو در عموم این استان‌ها برای تامین آب شرب دچار مشکل نشدیم، اما در شهرکرد وضعیت وخیم بود.

وی درباره مصوبات جلسه امروز هیات دولت نیز خاطرنشان کرد: دولت با ترخیص مقوای وارداتی با تعرفه۵ درصد موافقت کرد تا هزینه کتاب های درسی کاهش یابد. البته حرکت به سوی خودکفایی در تامین کاغذ انجام شده است و تقریبا ۵۰ درصد کاغذ برای کتب درسی از داخل کشور تامین شده است. تخصیص ارز برای واردات کاغذ هم انجام شده است.

بهادری جهرمی افزود: در راستای سرعت بخشی و تامین منابع برای اجرای نهضت مسکن، دولت با  تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی موافقت کرد تا این مبلغ به سقف ۲ میلیارد ریال افزایش یابد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com